Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "La mariée joue du violon", signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 52/175, 65x50 cm

271780

2014-10-24