Jesper Christiansen akryl

Jesper Christiansen akryl
Jesper Christiansen akryl
Jesper Christiansen akryl
Jesper Christiansen akryl

Klubbat för:

8 000 SEK

4 000 SEK

CHRISTIANSEN, Jesper, (Danmark född 1955), Stilleben med krukväxter, signerad och daterad a tergo Aug 1999, akryl och gesso på duk, 60x51 cm

271811

2014-10-24