Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

WETTERSTRÖM, Alfred (1800/1900-tal Sverige): Stockholmsmotiv, signerad och daterad A.Wetterström -46, olja på duk, ca 71x124 cm

271820

2014-10-24