Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): "Margareta läser", signerad och daterad Axel Nilsson Näsum -63, olja på duk, ca 94x65 cm

271825

2014-10-24