Paula Kling Bächtiger oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄCHTIGER, Paula Kling (samtida): Blomsterstilleben, signerad P Bächtiger K -91, olja på duk, 90x70 cm

271830

2014-10-24