Laris Strunke akvarell

Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRUNKE, Laris (född 1931): "Väg och mur", signerad L. Strunke, akvarell på papper, ca 70x99 cm

271838

2014-10-24