Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRUNKE, Laris (född 1931): "Väg och mur", signerad L. Strunke, akvarell på papper, ca 70x99 cm
271838
2014-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här