Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARSSON, Virginia (1844-1893): Kvinna vid brunn, signerad Virginia Larsson Granada, akvarell, ca 36x26 cm
271845
2014-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här