Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ISSEL, Heinrich (1854-1934): Ung dam med flor, signerad H Issel, akvarell, ca 28x18 cm
Zustandsbeschreibung
271854
2014-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner