Heinrich Issel akvarell

Heinrich Issel akvarell
Heinrich Issel akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ISSEL, Heinrich (1854-1934): Ung dam med flor, signerad H Issel, akvarell, ca 28x18 cm

Zustandsbeschreibung

271854

2014-10-24