Ellis Wallin oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Från Stockholms omgivningar", signerad och daterad -43, olja på duk, 45x54 cm
Utställningsetiketter a tergo från Svenska konstutällningar i Helsingborg
Skrapmärken
271865
2014-10-24