Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Från Stockholms omgivningar", signerad och daterad -43, olja på duk, 45x54 cm
Utställningsetiketter a tergo från Svenska konstutällningar i Helsingborg

Skrapmärken

271865

2014-10-24