Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, utländska stämplar, omkring 1900, empirestil, höjd 26 cm

Lagningar samt smärre bucklor

271876

2014-10-21