Kallskål 1800-tal

Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, Sverige 1848, oidentifierade stämplar, höjd ca 14 cm

Kant med obetydliga bristningar

271882

2014-10-20