Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med ansikten, signerad och daterad 69, gouache, ca 38x23 cm
271925
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här