Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORÉN, Bertil (1889-1934): "Blåst", signerad Bertil Rison Noren, olja på papp, 77x56 cm
Utställd: Liljewalchs konsthall katalog 126, april 1938
Med dedikation på framsida
271937
2014-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här