Bertil Norén oljemålning

Bertil Norén oljemålning
Bertil Norén oljemålning
Bertil Norén oljemålning
Bertil Norén oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

NORÉN, Bertil (1889-1934): "Blåst", signerad Bertil Rison Noren, olja på papp, 77x56 cm
Utställd: Liljewalchs konsthall katalog 126, april 1938

Med dedikation på framsida

271937

2014-10-25