Eldskärm

Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDSKÄRM, smide och koppar, 1900-talets första hälft, kopia efter äldre förlaga daterad 1742, höjd 115x61 cm

Ytskador och hål

271940

2014-10-21