Toiletteset
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTESET, 13 dlr, silver, skärslipat glas, stämplade LL&C, Göteborg 1878-80, bestående av: 3 askar, 2 burkar, 2 borstar, hårborste, 2 karaffer, 2 flakonger, handspegel
Merpart med monogram, en flakong med defekt propp, skador, bucklor, en senare glasburk
271942
2014-10-22