Toiletteset

Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTESET, 13 dlr, silver, skärslipat glas, stämplade LL&C, Göteborg 1878-80, bestående av: 3 askar, 2 burkar, 2 borstar, hårborste, 2 karaffer, 2 flakonger, handspegel

Merpart med monogram, en flakong med defekt propp, skador, bucklor, en senare glasburk

271942

2014-10-22