Karl Dahlqvist oljemålning

Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist 1954, olja på pannå, 51x44,5 cm, oramad

Hörn med skador

271954

2014-10-25