Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): "Kväll i hamnen, Söndrum", signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 18x39 cm

271955

2014-10-25