Göran Folcker akvarell
2014-10-25
271972
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLCKER, Göran, (1920-2000): Komposition, signerad och daterad Folcker Waxholm -72, akvarell på rispapper, 43x51 cm