Göran Folcker akvarell

Göran Folcker akvarell
Göran Folcker akvarell
Göran Folcker akvarell
Göran Folcker akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLCKER, Göran, (1920-2000): Komposition, signerad och daterad Folcker Waxholm -72, akvarell på rispapper, 43x51 cm

271972

2014-10-25