Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLCKER, Göran (1920-2000): "Univercell II, signerad Folcker, a tergo signerad Göran Folcker Paris-68, olja på pannå, 60x45 cm, oramad
271975
2014-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här