Göran Folcker oljemålning

Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLCKER, Göran (1920-2000): "Univercell II, signerad Folcker, a tergo signerad Göran Folcker Paris-68, olja på pannå, 60x45 cm, oramad

271975

2014-10-25