Göran Folcker blandtekniker

Göran Folcker blandtekniker
Göran Folcker blandtekniker
Göran Folcker blandtekniker
Göran Folcker blandtekniker
Göran Folcker blandtekniker
Göran Folcker blandtekniker

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLCKER, Göran (1920-2000): (2) Kompositioner, signerade och en daterad -66, blandteknik, 20x28 resp 22x29 cm, oramade, i mapp

271978

2014-10-25