Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLCKER, Göran (1920-2000): Landskap, signerad Folcker, olja på duk uppfordrad på masonit, 45x29 cm
Slitage och fläckar
271979
2014-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här