Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, höjd 173, 111x42 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Kompletterad med två lister. Bruksslitage.
271988
2014-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner