Salvador Dali efter kakelplattor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): efter, kakelplattor, 6 st, signerade i godset, 20x20 cm vardera

Enstaka mindre nagg

271990

2014-10-20