Fat samt sigillstamp

Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp
Fat samt sigillstamp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, brons, jugendstil, SIGILLSTAMP, 1900-tal, England, infattning i låghaltigt guld (375) med cabochonslipad röd sten, höjd 3-7,5 cm

Slitage

271996

2014-10-20