Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ÅBERG, Fred (född 1947): Skulptur, stående kvinna, patinerad brons, signerad F Åberg, numrerad 23/23, höjd 20,5 cm
Zustandsbeschreibung
272044
2014-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner