Fred Åberg bronsskulptur

Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ÅBERG, Fred (född 1947): Skulptur, stående kvinna, patinerad brons, signerad F Åberg, numrerad 23/23, höjd 20,5 cm

Zustandsbeschreibung

272044

2014-10-25