Madeleine Pyk oljemålning
Closed
2014-10-25
272051
| Sold for | 9 200 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Unge Isac, signerad M Pyk, olja på duk, ca 130x95 cm