John Stenbord oljemålning

John Stenbord oljemålning
John Stenbord oljemålning
John Stenbord oljemålning
John Stenbord oljemålning
John Stenbord oljemålning
John Stenbord oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENBORG, John (född 1957): "Första", signerad Stenborg, olja på duk, 47x42 cm, oramad

Oramad

272053

2014-10-25