Praktskåp E. J Bohman

Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman
Praktskåp E. J Bohman

Klubbat för:

39 000 SEK

20 000 SEK

PRAKTSKÅP, 1800-talets, skyltmärkt E. J Bohman, skiva i marmor, dekorornament i brons i form av bl a urnor och festonger, kartusch med dekor av antikiserande figurscen, höjd ca 117, 166x51 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre skador, lösa dekorlister medföljer

272069

2014-10-21