Viggo Johansen oljemålning

Viggo Johansen oljemålning
Viggo Johansen oljemålning
Viggo Johansen oljemålning
Viggo Johansen oljemålning
Viggo Johansen oljemålning
Viggo Johansen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSEN, Viggo (Danmark, 1851-1935): Stilleben, signerad och daterad V Johansen 1911, olja, 25x20 cm
PROVENIENS: Påskrift på baksidan: "Oljemålning av Viggo Johansen ur Fåhreus samling"

272087

2014-10-25