Viggo Johansen oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANSEN, Viggo (Danmark, 1851-1935): Stilleben, signerad och daterad V Johansen 1911, olja, 25x20 cm
PROVENIENS: Påskrift på baksidan: "Oljemålning av Viggo Johansen ur Fåhreus samling"
272087
2014-10-25