Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Grönskande landskap, signerad och daterad E.Ollers-43, olja på duk uppfodrad på pannå, 22x31 cm

272093

2014-10-26