Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLERS, Edvin (1888-1959): Citron och rödlök, signerad och daterad E.Ollers 1948, olja, 23x32 cm
272094
2014-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här