Edvin Ollers olja

Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Citron och rödlök, signerad och daterad E.Ollers 1948, olja, 23x32 cm

272094

2014-10-26