Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, grönmålade
Omarbetade och renoverade, sprickor och slitage, förstärkningar
272100
2014-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här