Nyrenässans chiffonjé

Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé
Nyrenässans chiffonjé

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt samt rotfanér, beslag i mässing, höjd 155, 90x55 cm

Nyckel saknas, skador och lagningar, lösa lådknoppar

272119

2014-10-21