Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, Karl-Johan, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 75, 94x92 cm
Repor samt fanérskador
272128
2014-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här