Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, Karl-Johan, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 75, 94x92 cm

Repor samt fanérskador

272128

2014-10-21