Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, porslin, Sèvres, rokoko, 1700-talets senare del, djupblå och vit, delvis förgylld dekor, höjd ca 12 cm
Nagg, repor
272164
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här