Kanna Sèvres 1700-tal
2014-10-23
272164
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, porslin, Sèvres, rokoko, 1700-talets senare del, djupblå och vit, delvis förgylld dekor, höjd ca 12 cm
Nagg, repor