John-E Franzén litografi

John-E Franzén litografi
John-E Franzén litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): Harley Davidson, signerad, daterad och numrerad JEF 1995, särtryck i svart 5/6, litografi, 44x54 cm

272191

2014-11-13