Vas i stengods Stig Lindberg för Gustavsberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, stengods, signerad Stig L (Lindberg) samt Gustavsbergs studiohand,1960-tal, turkos och grönbrun glasyr, höjd 6 cm

272226

2014-11-13