Ask med lock i stareldsfajans Hans Hedberg Biot

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BURK med lock, Hans Hedberg, Biot, signerad HHg, starkeldsfajans, turkos spräcklig glasyr, höjd 12,5 cm

Kantnagg på övre locket

272233

2014-11-13