Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
19 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Night parcel, signerad och daterad Y. Edelmann 2001, olja på duk, 30x40 cm.
Små färgbortfall i hörnen
272254
2014-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här