Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Såld för:

33 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Viole Rouge, signerad M. Pyk, olja på duk, 49x47cm

272261

2014-11-13