Carl Kellgren oljemålning Stockholm

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KELLGREN, Carl (född 1907): "Kornhamnstorg ifrån Tavastgatan", Stockholm, signerad och daterad Kellgren 42, 78x135 cm

272292

2014-10-26