Ivar Morsing oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MORSING, Ivar (1919-2009): Höstlandskap, signerad I Morsing, olja på pannå, 31x37 cm
Kuntoraportti
272307
Päivämäärä:
2014-10-26