Arthur Bianchini oljemålning
2014-10-26
272313
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Lokstallar, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 26x33 cm
Tryckskada från ram, färgbortfall