Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Lokstallar, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 26x33 cm
Tryckskada från ram, färgbortfall
272313
2014-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här