Acke Åslund kolteckning

Acke Åslund kolteckning
Acke Åslund kolteckning
Acke Åslund kolteckning
Acke Åslund kolteckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Hästskjuts, signerad och daterad A.Å. 1930, kolteckning, 31x42 cm

272317

2014-10-26