Matgrupp 1900-talets mitt
2014-10-21
272325
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, valnöt, stoppade sitsar och ryggar, bestående av matbord, sideboard, stolar, 8 st, bordets mått höjd ca 72, 140x100, sideboardets mått, 2 iläggsskivor vardera bredd ca 55 cm medföljer
Bruksslitage, bordet med fläckar