Tommy Hilding oljemålning
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HILDING, Tommy (född 1954): Geyron-den åttonde kretsen, signerad och daterad på baksidan Tommy Hilding 1990, olja på duk,180x135cm
Proveniens:
Inköpt direkt från konstnären
Stockholms Auktionsverk Nutida nov-2010
272332
2014-11-13