Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HILDING, Tommy (född 1954): Geyron-den åttonde kretsen, signerad och daterad på baksidan Tommy Hilding 1990, olja på duk,180x135cm
Proveniens:
Inköpt direkt från konstnären
Stockholms Auktionsverk Nutida nov-2010

272332

2014-11-13