Lampa Ateljé Lyktan

Lampa Ateljé Lyktan
Lampa Ateljé Lyktan
Lampa Ateljé Lyktan
Lampa Ateljé Lyktan
Lampa Ateljé Lyktan
Lampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Anders Pehrson, Atelje Lyktan, 1900-talets senare hälft, modell 781, skärm i vit plåt, 2 ljuskällor, rund fot i natufärgat läder, justerbar höjd

Slitage, fläckar

272362

2014-10-21